Stavební pozemek o výměře 1236 m2, obec Rovina u Dobřichovic

Cena

PRODÁNO

Lokace

Rovina u Dobřichovic (Praha Západ)

Již vydané

stavební povolení

Pozemky

1236 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Rovina je malebná obec nacházející se necelé 4 minutky od Dobřichovic. Příjemné místo na bydlení, obklopené přírodou, brdskými lesy a především skvělá dostupnost do Prahy a to nejen autem, ale i vlakem.

Představujeme na prodej stavební pozemek o výměře 1236 m2 s jihozápadní orientací včetně vydaného stavebního povolení a kompletní projektové dokumentace. K pozemku jsou přivedeny všechny sítě : el. energie, plyn, obecní vodovod. Dále je zde vybudovaná retenční nádrž a čistička odpadních vod. Do 2 let plánuje obec vybudovat splaškovou kanalizaci přímo v obci. Na pozemku již vybudována základová deska, která odpovídá velikosti 64m2 a kterou je možné rozšířit dle Vašich preferencí. V případě zájmu je možné zaobstarat kompletní stavbu rodinného domu na klíč. V současné chvíli vede k pozemku přístupová cesta, na níž bude mít budoucí majitel odpovídající podíl vlastnického práva. Velkou výhodou je možnost vybudování další příjezdové cesty z druhé strany pozemku.

Kompletní občanská vybavenost v okolních městečkách, které jsou v dojezdové vzdálenosti pár minut – Dobřichovice, Řevnice, Lety atd. Místní restaurace 2-3 minuty pěšky od pozemku. V okolí příroda, lesy, řeka Berounka, cyklostezky, lom Velká Amerika, hrad Karlštejn. Dopravní spojení – cca 30 min. autem do Prahy, cca 5 min na vlakové nádraží směr Smíchov – Hlavní nádraží.

V případě zájmu Vám rádi pomůžeme se zajištěním financování koupě stavební parcely, ale i výstavby rodinného domu.
Neváhejte a zavolejte místní realitní makléřce paní BEM. Ivaně Žďánské, která Vás poinformuje o všech výhodách, které bydlení v této lokalitě přináší.
Budeme se těšit na setkání.

Cena

PRODÁNO

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu