O mně

Jsem maminkou 2 synů (Tomáš 12 let, Dominik 7 let). Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomie a managementu – obor Právo a kromě svých rodičovských povinností se již přes 20 let věnuji obchodu a mému sportovnímu koníčku, kterým je vytrvalostní běh. Běhání mi pomáhá udržovat se nejen v kondici, ale především učí velké trpělivosti zachovat si v dnešní uspěchané době zdravou mysl a nadhled.

Mám ráda skvěle odvedenou práci a tak si velmi zakládám na profesionálním přístupu a špičkovém servisu, který Vám poskytnu od prvního podání ruky až po finální podepsání smluv a předání nemovitosti. Každá nemovitost si zaslouží perfektní prezentaci, což znamená samotná příprava nemovitosti na focení, homestaging, profi fotografie, video prohlídky, 3D vizualizace nemovitosti, příprava samotného textu k nemovitosti a spoustu další práce okolo. Vše má svůj smysl a mým cílem je prodat nemovitost za co nejvyšší možnou tržní cenu v co nejkratším čase. Dráha realitní makléřky je mým koníčkem, potkávám se s Vámi – skvělými lidmi a je to neuvěřitelná jízda. Baví mě Vaše příběhy a vážím si Vaší důvěry při cestě za Vašimi sny, sny „o novém domově“. Ať už potřebujete realizovat prodej, koupi, či pronájem nemovitosti, poskytnu Vám servis na vysoké úrovni s lidským přístupem, empatií a 100% nasazením vše dotáhnout do zdárného konce. 

Pokud se postavíte se mnou na pomyslný „start“, do cíle vás dovedu pozvolným a plynulým tempem, ke všestranné spokojenosti vždy s úsměvem a s pocitem dobře odvedené práce. Ráda se s Vámi osobně potkám u dobré kávy a pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mi kdykoliv zavolat.

Těším se.

Vaše Ivana

 

 

Zaujala jsem Vás? Napište mi!

*
*
*
fname: lname: email: