Prodej bytu 3+1, zasklená lodžie, sklepní kóje, Kladno

Cena

PRODÁNO

Lokace

Holandská 2669, Kladno - Kročehlavy

Dispozice

3+1

Užitná plocha

70 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme k prodeji byt o velikosti 3+1, jehož podlahová plocha odpovídá 67 m2. K bytu dále patří zasklená lodžie o výměře 3 m2 a sklepní kóje 3 m2. Bytová jednotka se nachází ve 3. patře panelového domu, který prošel kompletní revitalizací – zateplení, nová fasáda, plastová okna, nové výtahy, nové vchody, upravené vstupy na čip, společné prostory v suterénní části.

Byt se prodává v původním stavu, a tak se nabízí možnost si ho upravit dle vašich představ. Pokoje jsou prostorné, vzdušné a díky umístění oken s jihozápadní orientací je v jednotlivých pokojích dostatek světla. Svou dispozicí nabídne byt příjemně velkou vstupní předsíň, kde je dostatek úložného prostoru. Ze vstupní předsíně je pak vstup do jednotlivých pokojů – ložnice, druhý pokoj a obývací pokoj. Z obývacího pokoje je pak přístup do samostatné kuchyně, kde je původní kuchyňská linka s dalším úložným prostorem pro potraviny a menší kuchyňské spotřebiče. Do koupelny s vanou a samostatné toalety je pak přístup ze vstupní předsíně. Měsíční předpis záloh spojených s užíváním bytu 3 656 Kč / měsíc.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost : zdravotnické zařízení, lékárna, mateřské školky, základní škola s krytým bazénem, letní koupaliště, víceúčelový sportovní areál, rozmanité obchody, restaurace, cukrárny a nechybí ani dětská hřiště. Skvělá dostupnost do Prahy – vlakem, autem či autobusem. Milovníci kulturních památek si také přijdou na své : kladenský zámek, kostel Nanebevzetí Panny Marie, kašna se sochou sv. Jana Nepomuckého, bývalá židovská synagoga, a mnoho dalšího.

S financováním nemovitosti vám rádi zdarma nabídneme své služby.
V případě dalších informací či naplánování prohlídky kontaktujte makléřku paní BEM. Ivanu Žďánskou.
Budeme se těšit.

Cena

PRODÁNO

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu