Prodej bytu 2+kk, balkon, sklep, parkovací stání – Jesenice u Prahy

Cena

REZERVOVÁNO

Lokace

Jesenice u Prahy

Dispozice

2+kk

Užitná plocha

44 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Vyhlížíte investiční příležitost a stále nic moc na obzoru ?
A co říkáte na byt 2+kk ve slušné dojezdové vzdálenosti od Prahy a s možností pořídit rovnou i s prověřenými nájemníky, což ovšem nemusí být podmínkou.

Do nabídky právě zamířil tento praktický byt s balkonem, jehož užitná plocha je tak akorát se 44 m2, ke kterému nezapomeňme připočíst sklep s 2 m2 a vlastní parkovací stání přímo před domem se bude také určitě hodit. Nadčasové bydlení v moderních čtyřpatrových domech zasazené v klidné části oblíbeného městečka Jesenic u Prahy a nesmíme opomenout samotnou lokalizaci bytu ve druhém patře, kdy se do schodů opravdu moc nezadýcháme. Příjemnou devizou v dnešní turbulentní době jsou nízké náklady na provoz bytu, což nás utvrdí především kvalitním provedení stavby a nemalou měrou přispěje i strategické umístění bytové jednotky přímo uprostřed.
Konkrétní čísla : zálohy v rámci SVJ 1.150 Kč, vodné a stočné 500 Kč, zálohy na el. energii 1.320 Kč.
O vaši bezpečnost se navíc postará kamerový systém a pokud rádi trávíte volný čas v přírodě, tak zde si přijde na své úplně každý.

Jesenice u Prahy nabízí svým obyvatelům ucelený životní komfort uprostřed zeleně, kde najdete naprosto vše, co pro klidný a harmonický život člověk potřebuje. Velkou výhodou je pak skvělá dostupnost do Prahy a to nejen automobilem, ale i PID a do konce roku 2030 bude k dispozici i metro, vzdálené od bytu necelé 3 km (zastávka metra Depo Písnice).

Pokud byste se rádi dozvěděli více informací o této nemovitosti, případně si ji chtěli osobně prohlédnout, neváhejte a sjednejte si svůj termín prohlídky.
Těším se při společném setkání.

Cena

REZERVOVÁNO

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu