Prodej bytu 2+1, se zasklenou lodžií a sklepem – Mníšek pod Brdy

Cena

5 299 000 Kč

Lokace

Mníšek pod Brdy

Dispozice

2+1

Užitná plocha

63 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Mníšek pod Brdy je malebné městečko, které se v poslední době těší oblibě, a tak se stává vyhledávanou lokalitou nejen pro rodinné bydlení.

Představujeme na prodej bytovou jednotku o velikosti 2+1 s čistou podlahovou plochou 60 m2, ke kterému dále patří zasklená lodžie 3,5 m2 a velkorysý sklep 6 m2. Bytová jednotka se nachází ve 3. patře udržovaného domu, který je zasazen v příjemné a klidné části městečka vzdálené jen pár minut od centra. Samotný bytový dům prošel kompletní revitalizací : zateplení, nová fasáda, zasklení lodžií, nová plastová okna, nové vchodové dveře, kompletní rekonstrukce stoupaček, vymalování společných prostor. SVJ je velmi snaživé a fungující, což je důležité z pohledu komfortnosti bydlení a spokojenosti všech obyvatel žijící v tomto domě.

Svou dispozicí byt nabídne : vstupní předsíň, ze které je vstup do koupelny s vanou (připravené připojení na pračku), dále pak na samostatnou toaletu a dále pak navazuje vstup do velkorysého obývacího pokoje. Z obývacího pokoje je pak umožněn vstup do kuchyně a ložnice, ze které je pak přímý vstup do prosklené lodžie s výhledem do klidného vnitrobloku. Byt je po částečné rekonstrukci : bytové jádro (koupelna a samostatné WC), kuchyňská linka na míru od truhláře, plastová okna včetně vstupních dveří do prosklené lodžie. Velkou výhodou bytu jsou přijatelné provozní náklady 3.500 Kč / měsíčně, což v dnešní turbulentní době ocení opravdu každý. Vytápění je řešeno centrální kotelnou v bytovém domě. Parkování je možné hned před domem.

V Mníšku pod Brdy najdeme vše, na co si jen vzpomeneme : restaurace, kavárny, obchody, fitness centrum, sportovně relaxační centrum Esmarin, široké spektrum nabízených služeb, základní školu, mateřské školky, hřiště pro děti atd. Milovníci přírody pak mohou využít procházky v brdských lesích a po okolní přírodě. Osobní automobilovou dopravou je Mníšek velmi dobře dostupný po dálnici D4, případně je možné využít železniční trasu Praha – Dobříš.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat makléřku paní BEM. Ivanu Žďánskou, která je specialistkou právě pro tuto lokalitu a okolí Prahy – Západ.
Těšíme se na vás při osobní prohlídce

Cena

5 299 000 Kč

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu