Prodej bytu 2+1, se zasklenou lodžií a sklepem – Mníšek pod Brdy

Cena

4 990 000 Kč

Lokace

Mníšek pod Brdy

Dispozice

2+1

Užitná plocha

63 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Dvoupokojových bytů s užitnou plochou přes 60 m2 je v dnešní době spíše raritou. No co si budeme povídat, většina z nás máme rádi prostor, kde se přeci jen můžeme volně nadechnout.

A co byste řekli na příjemný byt s dispozicí 2+1 s prostorem, kde se mačkat rozhodně nebudete a k tomu je úplně nahoře, takže klidné bydlení s výhledy zaručeno.

Navíc je v dostupné vzdálenosti od Prahy a do centra Mníšku, co by kamenem dohodil. Nemalou měrou k pohodlnému bydlení přispěje i fungující SVJ, jelikož samotný bytový dům je v top stavu (zatepleno, nová fasáda, nová plastová okna, nové vchodové dveře, nové stoupačky, nová výmalba společných prostor) zkrátka na co si jen vzpomenete, vše je tu zrevitalizováno.

Naprostým ideálem jsou výměry jednotlivých pokojů, kdy obývací pokoj má 23,5 m2, ložnice 16,3 m2, k tomu nezapomeňme připočíst kuchyň s 8,5 m2 a jsme skoro na 50 m2, připočítáme koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, vstupní předsíň s úložnými prostory a máme tady dalších skoro 12 m2, k tomu ještě zasklenou lodžii s 3,5 m2, sklep 6 m2. No není tohle značka ideál a ještě bonus k tomu možnost užívat část zahrádky, kde si třeba opečete buřtíka a nachytáte sem tam nějaký bronz. Mile vás překvapí i nízké náklady na provoz bytu (3.500 Kč / měsíčně) a problém s parkováním tady fakt nehrozí.

Mníšek pod Brdy na Praze-Západ je prosperující městečko s kompletní občanskou vybaveností, takže tu najdete vše, na co si jen vzpomenete a ještě mnohem víc, ale o tom třeba osobně.

Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži, že vše, co je tu textem zmíněno, nejsou jen prázdné fráze.

Těším se při osobním setkání.

Cena

4 990 000 Kč

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu