Na prodej byt 3+1 v Berouně

Cena

PRODÁNO

Lokace

Beroun

Dispozice

3+1

Užitná plocha bytu

65 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Město Beroun se v poslední době těší oblibě nejen pro rodinné bydlení, ale i svou roli sehrává zajímavý potenciál pro samotné investory. Okresní městečko na soutoku řek Berounky a Litavky je díky svému strategickému umístění kousek od Prahy skutečně ideálním místem pro život. Okolní příroda, brdské kopce, kompletní občanská vybavenost, skvělé dopravní spojení, ale i bohatá historie tohoto města láká čím dál tím více zájemců.

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji bytovou jednotku 3+1 s podlahovou plochou 65m2, která je situovaná ve 2. patře cihlového udržovaného domu. K bytu náleží komora na patře (cca 2m2) hned naproti bytové jednotce a dále pak sklep, který oceníte při uskladnění například i větších sezónních záležitostí, jelikož užitná plocha sklepu má příjemných 15 m2. Dispozičně byt nabídne : vstupní předsíň, odkud je po levé straně vstup do koupelny s vanou a toaletou, dále z předsíně pokračujeme do kuchyně s jídelní částí, ze které pak navazuje vstup do obývacího pokoje. Na obývací pokoj navazuje vstup do ložnice a z ložnice pak pokračujeme do dalšího pokoje, kde je umístěná velká šatní skříň. Vytápění bytu je řešeno centrálním plynovým kotlem a každá bytová jednotka má svůj vlastní plynoměr. Všechna okna v bytě jsou plastová s protihlukovým kvalitním zpracováním a velkou devizou je jejich orientace na jižní stranu, čímž zabezpečuje ve všech pokojích dostatek světla a sluníčka. Bytový dům je spravován fungujícím SVJ.

Tento byt oceníte zejména jeho lokalizací v blízkosti centra Berouna a v docházkové vzdálenosti kompletní občanskou vybaveností jako jsou : obchody Billa, Kaufland, Penny Market, základní i mateřská školka, kavárny, restaurace, veškeré služby, rozmanitost obchodů, autobusové zastávky a také dopravní obslužnost díky rychlému nájezdu na dálnici D5, po které jste za 15 minut v Praze.

Rádi vám pomůžeme i s financováním této nemovitosti. V případě dalších otázek a pro sjednání prohlídky volejte paní BEM. Ivaně Žďánské, realitní specialistce pro Prahu Západ.

Cena

PRODÁNO

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu