Co nás společně čeká?

Seznámení

První rande, kde se vzájemně poznáme a řekneme si více o naší spolupráci včetně základních informací předmětu prodeje, především :

  • specifikace prodávané nemovitosti včetně právní stránky případně požadavků pro banku (půdorysy, LV, nabývací titul, atd.)
  • zjišťování důvodu prodeje – lidé mají rádi příběhy
  • správné nastavení reálné prodejní ceny
  • zamyšlení se nad prodejní strategií s ohledem na Vaše potřeby … vše na profesionální úrovni s cílem prodat Vaši nemovitost v krátkém časovém úseku a za maximální možnou cenu

Příprava nemovitosti pro prezentaci

Klíčový krok, který je z 90% rozhodující pro Váš prodej, proto přípravě věnuji opravdu hodně času.

Zaměřuji se především na detaily interiéru, tzv. Homestaging. Jsem perfektcionalistka  a doladěný útulný interiér se prodává úplně sám.

Profi fotografie

Pracuji s týmem profesionálních fotografů, kteří dokonale zachytí Vaší nemovitost. Každá nemovitost má to „top“ a je potřeba to neopomenout a pověnovat tomu náležitou pozornost, …. protože na detailech „záleží“.

Video a dron

Lidé se rádi dívají na videa a každá nemovitost si zaslouží kvalitní prezentaci. S profi týmem pro Vás vytvořím krátkou upoutávku, která přiláká větší počet zájemců.

3D Scan nemovitosti

Jedna z nejmodernějších technologií na realitním trhu. Zájemci si v teple domova prohlédnou nemovitost a v rámci prohlídky si jen utvrdí, že skutečně to co viděli u sebe doma odpovídá skutečné realitě.

Inzerce a reklama

Vytvoření inzerátu a propagace na největších realitních portálech a sociálních sítích.

Realizace prohlídek a vybírání kupce

Všechny zájemce provedu nemovitostí s maximální empatií. Zájemce ode mě získává veškeré informace nejen o samotné prodávané nemovitosti, ale je i informován o dalším postupu, který by v případě zájmu následoval.

Zajištění administrativy a právního servisu.

Pro hladký průběh zajistím pro Vás kompletní administrativu včetně právního servisu, advokátní úschovy, jednání s bankami (pokud součinnost bude vyžadována) a také Katastrálního úřadu. Během celého obchodního případu udržuji kontakt se všemi stranami, průběžně informuji o jednotlivých krocích až do podepsání veškerých smluv včetně ověření podpisů.

Předání nemovitosti

Novému majiteli předáme společně nemovitost včetně Předávacího protokolu a zaevidování konečných stavů energií. Zajistím pro Vás i kompletní přepsání energií a je hotovo.

Zaujaly Vás mé služby? Kontaktujte mě!

*
*
*
fname: email: fullname: lname: phone: