Stavební pozemek o výměře 1236 m2, Rovina u Dobřichovic

Stavební pozemek o výměře 1236 m2, Rovina u Dobřichovic
6 890 000 CENA K JEDNÁNÍ ! Ukázat na mapě Mám zájem

Popis nabídky

CENA K JEDNÁNÍ !
Rovina je malebná obec nacházející se zhruba 4 minuty od Dobřichovic. Příjemné místo na bydlení, obklopené přírodou, brdskými lesy a především skvělá dostupnost do Prahy a to nejen autem, ale i vlakem.

Představujeme na prodej stavební pozemek o výměře 1236 m2 s orientací na jihozápad, kde si můžete vybudovat váš nový domov dle vašich představ. Nudný obdélníkový tvar to opravdu není. Díky svému netypickému tvaru se úplně vybízí se tady maximálně vyřádit a popustit uzdu své fantazie. Stačí se jen do toho pustit !

Pár důležitých informací. Na pozemek je přivedena el. energie, plyn, obecní vodovod, nechybí retenční nádrž a čistička odpadních vod. V současné době obec Rovina počítá s vybudováním splaškové kanalizace, kdy už je v přípravě samotný projekt. Jak je vidět z dronového záběru, tak na pozemku je již vybudovaná základová deska, která odpovídá velikosti 64m2 a kterou je možné rozšířit dle vašich preferencí. Je tu možnost poskytnout stavební dokumentaci k původní stavbě, která již na pozemku stála, což Vám usnadní spoustu práce.

Kompletní občanskou vybavenost najdeme v okolních obcích a městečkách, které jsou v dojezdové vzdálenosti pár minut – Dobřichovice, Řevnice, Lety, atd. Místní restaurace 2 minuty pěšky od pozemku. V okolí příroda, lesy, řeka Berounka, cyklostezky, lom Velká Amerika, hrad Karlštejn. Dopravní spojení - cca 30 min. autem do Prahy, cca 5 min na vlakové nádraží směr Smíchov - Hlavní nádraží.

V případě zájmu Vám rádi pomůžeme se zajištěním financování koupě stavební parcely, ale i výstavby rodinného domu.
Neváhejte a zavolejte místní realitní makléřce paní BEM. Ivaně Gašpar (Žďánské), která vás poinformuje o všech výhodách, které bydlení v této lokalitě přináší.
Budeme se těšit při osobním setkání.

Informace o nabídce

Lokalita
OkresBeroun
Parcela
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky9911
Datum aktualizace14.06.2024
Umístění objektuKlidná část obce
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
Inženýrské sítěVodovod, plyn, elektřina
DopravaVlak, silnice, autobus
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21236
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadČOV pro celý objekt
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)
BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)
*
*
*
fname: email: fullname: phone: