Útulná chata na prodej Bratronice – Dolní Bezděkov

Cena

PRODÁNO

Lokace

Bratronice - Dolní Bezděkov

Užitná plocha

50 m2

Pozemky

303 m2

podívejte se na

Videoprohlídku

O nemovitosti

Žhavá novinka na trhu! Také jste milovníkem klidu a odpočinku? Chtěli byste na chvíli utéct od městského ruchu a tak trošku i zapomenout na své každodenní starosti? Pojďme si říct upřímně, že ani současná situace v době covidové a všechna ta restriktivní opatření nám současné žití moc neusnadňují.


Nabízím Vám přesto jednu možnou cestu, jak trávit víkendy a dělat si radosti i v této nelehké době. Na chvíli se zastavit, načerpat novou sílu a přijít na jiné myšlenky.


Tou cestou je právě tato malebná a útulná chatička v Dolním Bezděkově, kde dávají jak se říká lišky „dobrou noc“.
Chata se rozprostírá v pásmu nejčistšího vzduchu, které se táhne od Křivoklátských lesů a díky své poloze a okolní panenské přírodě se tato lokalita řadí k velmi oblíbeným místem pro odpočinek a trávení volného času s rodinou.
Ve výhradním zastoupení majitele nabízím tuto chatu o užitné ploše 50m2 na vlastním pozemku o rozloze 303m2. Dispozičně chata nabídne hned při vstupu velkorysou vstupní verandu, kde je umístěno příjemné posezení ze dřeva dělané na míru a slouží také jako společenská místnost. Ze společenské místnosti (vstupní verandy), se pak dostáváme do místnosti, kde jsou umístěna krbová kamna, po pravé straně pak úložné prostory, dřevěné skříňky, poličky na knihy, jídelní část a v levé části místnosti pak kuchyňská část s lednicí, sporákem na propan-butan, apod.
Schodištěm se pak dostáváme do podkrovních místností, kde jsou umístěné 2 samostatné ložnice, v každé pak 2 postele. Do chaty je zavedena el. energie, vytápění je řešeno krbovými kamny, které jsou obložené šamotovými cihlami, které velmi dobře akumulují teplo a vytápí prostor sálavým teplem. Chata je dřevěná, betonové podloží, střecha je zateplená, pozinkovaný plech na střeše, vedle chaty pak umístěná toaleta (chemická toaleta). Ve vzdálenosti 20 metrů odběr vody ze studny, která je kopaná do hloubky 15 metrů. Chata je částečně podsklepená.
Na pozemku v okolí chaty jsou vzrostlé dřeviny a keře, které navozují pocit soukromí a před chatičkou umístěn venkovní gril s posezením.

Rádi byste se dozvěděli více informací o této nemovitosti případně ji osobně viděli ? Domluvte si osobní prohlídku na níže uvedeném kontaktu a já se na Vás budu těšit.

Cena

PRODÁNO

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu