Rodinný dům 5+1, se zahradou a bazénem + garáž, Dobříš

Cena

12 800 000 Kč

Lokace

Dobříš, Praha - Západ

Dispozice

5+1

Pozemky

935 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Vítejte v Dobříši, v městečku, které je vyhledávaným místem pro bydlení a to nejen kvůli veškeré občanské vybavenosti a 30-ti km vzdálenosti od Prahy, ale především díky přírodní scenérii, kterou je obklopena.

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 5+1 se zahradou, s bazénem a zděnou garáží, který stojí v klidné části města Dobříš na rovinatém pozemku v souvislé zástavbě rodinných domů. Rodinný dům s užitnou plochou přes 200 m2 je zasazen do vzrostlé zahrady s porosty okrasných dřevin a vzrostlých stromů, které navozují pocit klidu a harmonie při trávení volného času.
Dům nabízí 2 nadzemní podlaží a svou dispozicí nabídne : v 1.NP komfortní vstupní halu, tři pokoje, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, ve 2.NP dva pokoje, kuchyň s jídelní částí, koupelnu s vanou a toaletou, zastřešenou terasu. Dům je částečně podsklepený a samotný sklep je přístupný ze vstupní haly rodinného domu. Rodinný dům prošel částečnou rekonstrukcí v podobě výměny nových oken, vinylová podlaha, kompletně zrekonstruované koupelny s toaletou, nové vchodové dveře, nové interiérové dveře, zánovní plynový kotel. K dispozici veškeré inženýrské sítě : veřejný vodovod, kanalizace, plynovod, elektřina a kopaná studna.

Dobříš je malebné městečko s veškerou občanskou vybaveností, dopravní obslužností a bohatou historií. Najdeme tu vše, co pro klidný a spokojený život potřebujeme : rozmanité obchody, široké spektrum nabízených služeb, restaurace, kavárny, mateřské školky, základní škola, zdravotnické zařízení, ale i spousty sportovního vyžití (tenisová škola, baletní škola, …). Za zmínku stojí i kulturní památky : zámek Dobříš, kostel Nejsvětější Trojice, Židovský hřbitov, a mnoho dalších. Pokud rádi trávíte svůj čas v přírodě, tak si zde každý přijde na své ať už v podobě procházek či jiných sportovních aktivit – kolo, běh, apod. Skvělá dostupnost do Prahy příměstskou dopravou po D4, autobusová zastávka v pěší dostupnosti od domu.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat makléřku paní BEM. Ivanu Žďánskou, která je specialistkou právě pro tuto lokalitu a okolí Prahy – Západ. Rádi vám pomůžeme s vyřízením financování nemovitosti.
Těšíme se na vás při osobní prohlídce.

Cena

12 800 000 Kč

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu