Rodinný dům 140 m2 se zahradou 1000 m2, terasa, sklep, dvougaráž – Mníšek pod Brdy

Cena

PRODÁNO

Lokace

Mníšek pod Brdy

Dispozice

3+1

Zahrada

1000 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Novinka na trhu !

Mníšek pod Brdy je malebné městečko s veškerou občanskou vybaveností, dopravní obslužností, vzdálené jen 22 minut od Prahy.

V exkluzivním zastoupení majitelky vám představujeme na prodej rodinný dům s užitnou plochou přes 140 m2, jehož součástí jsou 2 udržované zahrady s výměrou 1000 m2, terasa (15 m2) a dvougaráž (30 m2). Dům je částečně podsklepený (výměra sklepa 30 m2) a v rámci 1.NP dispozičně dům nabídne : vstupní předsíň (11,34 m2), prostornou kuchyň s jídelní částí (23,77 m2) a špajzkou (3,40 m2), obývací pokoj (15,20 m2), ložnice (18,65 m2), koupelna s rohovou vanou (5,14 m2) a samostatnou toaletu (2,13 m2). Schodištěm z chodby se pak dostáváme do 2.NP, kde je vstup do samostatné šatny (4 m2) a dalšího pokoje (18,5 m2). V současné chvíli je půdní prostor připraven o rozšíření obytné části a to o další 2 pokoje. V roce 2001 prošel dům kompletní rekonstrukcí : střecha, zateplení domu, elektroinstalace v mědi, rozvod vody a odpadu v plastu, vinylová podlaha, nové vchodové dveře, plastová okna. Zdroj vytápění zajišťuje elektrotel a ohřev užitkové vody zabezpečuje bojler. Dalším doplňkovým zdrojem jsou pak krbová kamna. Z inženýrských sítí je k dispozici : el. energie, obecní vodovod, odpad je sveden do jímky, která se vyváží jednou za 3 měsíce a k dispozici je na zahradě kopaná studna (7,5 m). Plyn vede podél pozemku, ale není přiveden do domu.

V Mníšku pod Brdy najdeme vše, na co si jen vzpomeneme : restaurace, kavárny, obchody, fitness centrum, sportovně relaxační centrum Esmarin, široké spektrum nabízených služeb, základní školu, mateřské školky, hřiště pro děti, atd. Za zmínku stojí i kulturní památky, jako je Barokní areál Skalka, státní zámek nebo např. kostel sv. Václava. Milovníci přírody pak mohou využít procházky v brdských lesích a po okolní přírodě. Dopravní spojení zajišťují autobusy PID ve spojení k metru trasy B Smíchovské nádraží. Osobní automobilovou dopravou je Mníšek velmi dobře dostupný po dálnici D4, případně je možné využít železniční trasu Praha – Dobříš, vlaková zastávka je od domu vzdálena přibližně 1 km.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat makléřku paní BEM. Ivanu Žďánskou, která je specialistkou právě pro tuto lokalitu a okolí Prahy – Západ. Rádi vám pomůžeme s vyřízením financování nemovitosti.
Těšíme se na vás při osobní prohlídce.

Cena

PRODÁNO

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu