Prodej stavebního pozemku 2640 m2, Mníšek pod Brdy

Cena

REZERVOVÁNO

Lokace

Mníšek pod Brdy - Ul. Severní

Umístění pozemku

klidná část obce

Výměra pozemku

2704 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Okolní brdské lesy, naprosté soukromí a klidné prostředí plné zeleně. Jedinečná příležitost postavit si svůj vysněný domov dle Vašich představ.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 2640 m2 současně s přilehlým trvalým travním porostem, který má velikost 64 m2, nacházející se v okrajové části katastrálního území Mníšek pod Brdy. Stavební pozemek je rovinatý obdélníkového tvaru s porostem ovocných stromů a okrasných keřů, které lemují hranici pozemku a navozují tak pocit soukromí a nerušeného klidu. V současné chvíli je na pozemku vybudována menší dřevěná chata z roku 1950, která je vhodná spíše k demolici. Z inženýrských sítí je k dispozici el. energie, odpad je sveden do jímky a užitková voda je čerpána z kopané studny, jejíž hloubka dosahuje 8 metrů. Aktuálně město schvaluje projektovou dokumentaci s možností připojení se na vodovodní řád a městskou kanalizaci, kdy již byly provedené průzkumné jádrové vrty přímo před pozemkem. Samotné připojení na vodu a kanalizaci by tak bylo realizovatelné v první polovině roku 2023.

Dle platného územního plánu se stavební parcela nachází v oblasti rekreační, s tím, že pro přeměnu na trvalé bydlení je třeba splnit podmínku minimální velikosti parcely a to 800 m2, což tento pozemek dostatečně naplňuje. Díky své velikosti je možnost pozemek rozdělit i na více stavebních parcel.

Mníšek pod Brdy je malebné městečko, které má veškerou občanskou vybavenost. Najdeme tu opravdu vše, co pro klidný a spokojený život potřebujeme : restaurace, kavárny, obchody, fitness centrum, sportovně relaxační centrum Esmarin, široké spektrum nabízených služeb, základní školu, mateřské školky, hřiště pro děti atd. Milovníci přírody pak mohou využít procházky v brdských lesích a po okolní přírodě. Osobní automobilovou dopravou je Mníšek velmi dobře dostupný po dálnici D4, případně je možné využít železniční trasu Praha – Dobříš, vlaková zastávka je od domu vzdálena přibližně 3 minuty pěšky.

V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat realitní makléřku paní BEM. Ivanu Žďánskou, která se orientuje na nemovitosti v okolí Mníšku pod Brdy a přilehlého okolí. Rádi vám pomůžeme při financování nemovitosti.
Budeme se těšit při osobní prohlídce.

Cena

REZERVOVÁNO

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu