Prodej rodinného domu 3+1, Nová Ves pod Pleší

Cena

6 880 000 Kč

Lokace

Nová Ves pod Pleší

Dispozice

3+1

Pozemky

313 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Rádi byste si pořídili byt v Praze, ale cena je pro vás nedostupná ?
Co byste řekli na rodinný dům, který je velikostně tak akorát pro rodinu a odpovídá ceně menšího bytu v Praze. A jako bonus k tomu máme : předzahrádku, 2 terasy, vlastní pozemek včetně parkovacích míst, to vše jen necelých 30 minut od Prahy.

Představujeme na prodej menší rodinný dům o velikosti 3+1, který se nachází v malebné vesničce Nová Ves pod Pleší hned vedle Mníšku pod Brdy vzdáleného 2 km. Dům je situován v klidné části obce v původní zástavbě, tedy požadavek na soukromí a duševní pohodu bude dostatečně naplněn. Svou dispozicí dům nabídne v rámci 1.NP prostornou vstupní předsíň s navazující chodbou, odkud je vstup do obývacího pokoje s volně navazujícím vstupem do velké kuchyně s jídelní částí. Z chodby pak vedou dveře do koupelny, kde je umístěná vana i sprchový kout. Po schodech z chodby se pak dostáváme do 2.NP, kde máme další 2 prostorné pokoje, dále pak menší koupelnu s toaletou a přímý vstup na velkou terasu. Z inženýrských sítí je dostupná el. energie, obecní voda, kanalizace. Vytápění domu je řešeno krbovými kamny na pelety, což v dnešní době ocení všichni ti, kdo přemýšlí ekologicky, jelikož provoz peletových kamen splňuje ty nejpřísnější emisní normy a dámy si budou pochvalovat, že se v místnosti nebude prášit. Dům je monitorován kamerovým systémem pro vaše větší pohodlí a pocit bezpečí a při setmění je dům nasvícen příjemným venkovním osvětlením. V zadní části domu se nachází terasa s posezením, které určitě využijete od prvního jarního sluníčka při grilování a setkávání se s přáteli při dobrém vínku. V letních měsících se můžete osvěžit ve vířivce, která je umístěna v naprostém nerušeném soukromí.

Nová Ves pod Pleší nabídne služby, obchody, poštu, MŠ, ZŠ, místní fotbalové hřiště, komplexní zdravotnické zařízení Nemocnice Na Pleši. Skvělá dostupnost do Prahy PID (autobusová doprava) nebo autem (po dálnici D4). Milovníci přírody si pak přijdou na své díky okolním brdským lesům, procházky, běh, cyklostezky, atd.

Pokud byste chtěli se o nemovitosti dozvědět více informací, nebo byste rádi rovnou se přijeli na dům podívat, neváhejte a sjednejte si svůj termín prohlídky s místní realitní makléřkou paní BEM. Ivanou Žďánskou.
Naviděnou při osobním setkání.

Cena

6 880 000 Kč

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu