Prodej RD v Řevnicích – Praha Západ

Cena

PRODÁNO

Lokace

Řevnice

Dispozice

6+2

Pozemky

690 m2

Zvu vás na prohlídku:

O nemovitosti

Dvougenerační prvorepubliková vila z roku 1930 je umístěna v klidné části původní zástavby města Řevnice s krásným výhledem na Brdské lesy.

Stavba s užitnou plochou komfortních 260 m2 je zasazena do rozkvetlé zahrady o rozloze 690 m2 s porosty okrasných dřevin a vzrostlých stromů a poskytuje klid a dostatek soukromí. V domě jsou původní okenice, dřevěná špaletová okna, interiérové dveře a před 20 lety střecha prošla částečnou rekonstrukcí, kdy byla kompletně zateplena. Vila má dvě nadzemní podlaží každé s bytovou jednotkou 3+1 s prostornou vstupní galerií, koupelnou, samostatným WC a špajzem. Ze zádveří 2NP je umožněn pak vstup do půdního prostoru a také na terasu s výhledem do přírody a okolní zástavby. Velkou přidanou hodnotou nemovitosti je rozsáhlý suterén domu, kde se v tuto chvíli nachází kotelna s plynovým kotlem, který zabezpečuje vytápění celého domu a ohřev vody, dále pak skladové prostory pro sezónní záležitosti, dílna, odpočívárna aj.

K dispozici jsou veškeré inženýrské sítě : kanalizace, plynovod, vodovod a elektrická síť. Klidné prostředí v povodí Berounky, cyklostezky, příroda, k dispozici veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti, jako jsou restaurace, obchody, služby, zdravotnická zařízení, školky, školy, apod. Výborná dostupnost do centra Prahy, vlakové nádraží, PID. Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám zdarma vyřídíme. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.  

Cena

PRODÁNO

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu