Pronájem bytu 4+kk, balkon + sklep, Praha 5 – Zbraslav

Cena

PRONAJATO

Lokace

Zbraslav - Praha 5

Dispozice

4+kk

Užitná plocha

84 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 4+kk s podlahovou plochou 72,2 m2, ke kterému dále patří balkon 6m2 a sklep 6m2. Bytová jednotka se nachází ve 2.NP zatepleného domu, kdy okna jsou orientována na JV a SZ.
Svou dispozicí byt nabídne : obývací pokoj s kuchyní (25,5 m2), ložnici (12,5 m2), pokoj (12,4 m2), pracovnu (6,1 m2), vstupní chodbu (7,3 m2), koupelnu s rohovou vanou (4,5 m2), samostatnou toaletu (0,9 m2), komoru (1,3 m2), svislé konstrukce 1,7 m2.
Byt prošel částečnou rekonstrukcí : nová plastová okna, rekonstrukce koupelny s vyzděným jádrem a úprava vnitřních příček, které pomohly ke zvětšení kuchyňské části a vytvoření menší místnosti jako dalšího úložného prostoru. Bytový dům je spravován fungujícím SVJ a kompletně má nově osazené předokenní žaluzie, což přispěje k většímu pocitu bezpečí a soukromí.

Zbraslav nabízí svým obyvatelům ucelený životní komfort, rozmanité obchody, restaurace, školy, mateřské školky, veškerou občanskou vybavenost, fungující služby, vzdělávání, místo pro zábavu i kulturu a především skvělou dostupnost do centra Prahy. V docházkové vzdálenosti od domu je obchod LIDL, lékárna s Novou Poliklinikou Zbraslav, česká pošta apod. I milovníci přírody a sportovních aktivit si zde přijdou na své : lesopark Borovičky, skatepark Zbraslav, golfové hřiště, rozhledna Závist, cyklostezky apod.

Měsíční nájemné 22.000 Kč, zúčtovatelné zálohy za služby 5.000 Kč + spotřeba el. energie.
Kauce ve výši jednoho nájmu + rezervační záloha.

Pro sjednání prohlídky kontaktujte prosím makléřku.
Naviděnou u osobního setkání.

Cena

PRONAJATO

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu