Prodej bytu 4+kk, balkon + sklep, Praha 5 – Zbraslav

Cena

7 790 000 Kč

Lokace

Zbraslav - Praha 5

Dispozice

4+kk

Užitná plocha

84 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Vítejte na Zbraslavi, v jižní části Prahy, která se rozkládá na soutoku Vltavy a Berounky a svou vzdáleností od centra Prahy je ideálním místem pro spokojený a klidný život v nádherné přírodní scenérii.

V tomto zatepleném udržovaném domě máme pro vás na prodej bytovou jednotku v osobním vlastnictví s užitnou plochou 72,2 m2, která dispozičně odpovídá 4+kk a nachází se ve zvýšeném přízemí, což na první pohled vypadá jako první patro. Byt je skvěle dispozičně řešený a díky prostorným pokojům i vzdušný. Byt nabízí : vstupní předsíň, odkud je vstup do 2 samostatných pokojů, dále pak vstup do koupelny s rohovou vanou, samostatné toalety, obývacího pokoje s kuchyňskou a jídelní částí a špajzky. Z obývacího pokoje je pak vstup do dalšího menšího pokoje, který slouží jako ložnice. Součástí bytu je balkon o výměře 6 m2 a dále k bytu patří sklep, ve kterém uskladníte spousty věcí, jelikož má komfortních 6 m2. Byt prošel částečnou rekonstrukcí : nová plastová okna, rekonstrukce koupelny s vyzděným jádrem, úprava příček, což přispělo ke zvětšení kuchyně a vytvoření menší místnosti jako dalšího úložného prostoru. Samotný bytový dům je udržovaný, ve velmi dobré kondici a je spravován fungujícím SVJ.

Zbraslav se řadí k oblíbeným lokalitám. Najdete tu vše, co ke spokojenému životu člověk potřebuje – rozmanité obchody, restaurace, služby, kompletní občanská vybavenost, sportovní vyžití, lékaři, školy a školky a má výbornou dostupnost do centra Prahy.

S případným financováním nemovitosti Vám rádi zdarma nabídneme své služby.
Budeme se těšit při osobní prohlídce.

Cena

7 790 000 Kč

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu