Prodej bytu 3+kk v oblíbeném Harrachově – PRODÁNO

Cena

PRODÁNO

Lokace

Harrachov

Dispozice

3+kk

Užitná plocha

60 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Harrachov je místo, kde vás to prostě baví a rádi se sem budete vracet během celého roku. Spousty možností, jak trávit svůj odpočinkový čas : skvělé restaurace, kavárny, obchody, široké spektrum zimních sportů, tenisové kurty, cyklistika, bobová dráha, lanové centrum, koupaliště, terénní čtyřkolky, minipivovar, sklárna, Čertova Hora, Mumlavské vodopády, procházky lesem, houbaření, … je toho opravdu spousty.

Představujeme na prodej útulný byt o velikosti 3+kk s užitnou plochou 56,1 m2, který se nachází v klidné části Harrachova hned u lesa a přesto jen pár minut pěšky od samotného centra. Byt se nachází v 1.NP horského komplexu Ludmila, prodává se kompletně zařízený a velkou výhodou je místní správce, který o nemovitost pečuje a dohlíží po dobu Vaší nepřítomnosti.
Svou dispozicí byt nabídne : vstupní předsíň, obývací pokoj s kuchyňskou částí, 2 ložnice, 2 koupelny se sprchovým koutem a toaletou. K bytu dále patří sklepní kóje v 1.PP (4 m2) a parkovací stání přímo před domem. Byt má zabezpečen pravidelný úklid a tak pokud byste uvažovali o pořízení této nemovitosti nejen pro soukromé účely, ale i k následnému krátkodobému pronájmu, o vše bude postaráno s maximální péčí díky již ověřeným kontaktům, které s radostí rádi předáme budoucímu majiteli. Vytápění bytu je řešeno plynovým kotlem a ohřev vody bojlerem. Okna jsou opatřena bezpečnostními venkovními roletami, které jsou ovládány manuálně. Měsíční náklady na provoz bytu činí : zálohy za služby 2.129 Kč / měsíčně (placené SVJ), zálohy na plyn 7.500 / čtvrtletně + spotřeba el. energie.

V rámci společných prostor mohou majitelé také využívat svůj wellness (vířivka, sauna), společenskou místnost nebo velkou zahradu ke grilování či posezení s rodinou a přáteli (vlastnický podíl). Horský komplex Ludmila se nachází již v ochranném pásmu, a tak si ze zahrady můžete vychutnávat naprosto jedinečné výhledy, které vám nikdo nepřekazí.

Pokud byste se o nabízené nemovitosti chtěli dozvědět více informací, či sjednat termín prohlídky, neváhejte se ozvat makléřce paní BEM. Ivaně Žďánské.
Budeme se těšit při osobním setkání.

Cena

PRODÁNO

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu