Prodej bytu 2+1, Vršovice – Praha 10

Cena

PRODÁNO

Lokace

Bulharská 39 - Praha 10

Dispozice

2+1 (možnost předělat na 3+1)

Podlahová plocha bytu

73 m2

Zvu vás na prohlídku:

O nemovitosti

Toužíte po seberealizaci a uskutečnit si svůj sen o bydlení podle Vašeho gusta ? Máte právě jedinečnou příležitost v této výjimečné nemovitosti na výjimečném místě ve velmi atraktivní a žádané pražské čtvrti – Vršovice.

A ptáte se, čím je tato nemovitost tolik výjimečná ? Bytový dům pochází z roku 1925 tedy z doby architektury první republiky a je dobovým dokladem puristické architektury 20.let 20. století. Celý blok domů v ulici Bulharská byl postaven podle projektu uznávaného architekta Františka Alberta Libry, kdy hlavní rysy stavby vynikají především užitím nenáročných prvků – pásů balkonů, sedlových střech, pásových vikýřů, jež vytváří harmonický celek puristické architektury. Vnitroblok je navíc doplněn hřištěm pro děti.

Bytový dům prošel již částečnou revitalizací v podobě : obnova fasády a střechy. Bytová jednotka s dispozicí 2+1 (možnost předělat na 3+1) s užitnou
plochou 73,11 m2 nabídne tyto dispozice : předsíň 15,29 m2, pokoj 16,41 m2, pokoj 21,94 m2, pokoj / kuchyň 14,79 m2, koupelna 2,66 m2, samostatná toaleta 1,01 m2, komora 1,01 m2. K bytu patří také komora umístěná hned vedle bytu s plochou 8,07 m2 a v suterénní části domu se nachází sklep s výměrou 4 m2. Byt se nachází v přízemní části cihlového klidného domu a v současné chvíli již eviduje první střípky s citem započaté rekonstrukce. Proběhla revitalizace původních dřevěných dveří i dřevěných špaletových oken, které mají za sebou úctyhodných 100 let, dále pak kompletní výměna radiátorů. K vytápění a ohřevu TUV slouží stávající kombinovaný plynový kotel s průtokovým ohřevem vody, který je umístěný v předsíni. Podlahy jsou pokryty původními dřevěnými parketami. V rámci našich služeb můžeme nabídnout i finální dokončení rekonstrukce dle navržené vizualizace nebo dle vašich preferencí to vše v časovém rozhraní, které bude vyhovovat všem stranám.

Strategické místo pro bydlení v klidné části Vršovic s dostupností všech možných služeb, obchodů, restaurací, s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti, s výbornou dopravní obslužností, ale i skvělým místem pro relax a procházky.

S financováním nemovitosti vám nabídneme zdarma služby na klíč. Pokud potřebujete více informací o této výjimečné nemovitosti, nebo rádi byste naplánovali prohlídku, neváhejte kontaktovat realitní specialistku paní BEM. Ivanu Žďánskou.
Budeme se na vás těšit!

Cena

PRODÁNO

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu