Prodej bytu 2+1, 50m2, Mníšek pod Brdy

Cena

REZERVOVÁNO

Lokace

Mníšek pod Brdy

Dispozice

2+1

Užitná plocha

50 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Mníšek pod Brdy je malebné městečko obklopené brdskými lesy a navíc jen pár minut od Prahy.

Představujeme na prodej byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 s užitnou plochou 50 m2, který je situován v prvním patře revitalizovaného cihlového domu. Samotný bytový dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2019 – nové rozvody elektřiny na společné chodbě a schodišťové části, zateplení včetně nové fasády. Pokud se ptáte, v jaké kondici je byt, tak odpověď zní : „výborný stav“, byt je totiž po kompletní rekonstrukci (nová elektřina, rozvody vody, koupelna, kuchyňská linka, v celém bytě plastová okna), a tak pokud hledáte váš nový domov, kam se můžete rovnou nastěhovat, tak tuto záležitost si jednoduše nemůžete nechat ujít. Navíc vás byt osloví tím, jak je světlý díky orientaci oken na jižní stranu, prostorný a zároveň i vzdušný. Dispoziční řešení je následovné : vstupní předsíň s odkládacím výklenkem pro oblečení a obuv, dále pak z předsíně vstupujeme do velkorysé koupelny s rohovou vanou a prostorem pro pračku případně i sušičku, naproti koupelně vstup do dětského pokoje, z podlouhlé chodby pak navazuje vstup do kuchyně s jídelní částí, ze které pokračujeme do obývacího pokoje. Vytápění je řešeno plynovým kondenzačním kotlem zn. Protherm, který zabezpečuje i ohřev vody.

Mníšek pod Brdy vám nabídne širokou škálu služeb, spousty památek, kulturní i sportovní vyžití, zkrátka kompletní občanskou vybavenost. Jen pár kroků od domu je Esmarin Lískovka, kde pod jednou střechou najdete prostory pro trávení volného času jako je wellness, sport, skvělá restaurace s uzavřeným hracím koutkem, služby v podobě manikúry a pedikúry, kadeřnický salon, pořádané kurzy pro děti, tenisové kurty a mnoho dalšího. V Mníšku pod Brdy jsou jak mateřské školky státní, tak i soukromé, dále pak základní škola, hřiště pro děti, obchody, služby, ale i za zmínku stojí kulturní památky, jako je Barokní areál Skalka, státní zámek nebo např. kostel sv. Václava. Milovníci přírody pak mohou využít procházky po okolní přírodě, kolem rybníků v podzámčí, cykloturistiku apod. Dopravu zajišťují především autobusové linky pražské integrované dopravy ve směru Smíchovské nádraží, případně je možné využít i železniční trasu Praha – Dobříš, vlaková zastávka je od centra vzdálena přibližně 2 km.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat makléřku paní BEM. Ivanu Žďánskou, která je specialistkou právě pro tuto lokalitu a okolí Prahy – Západ. Rádi vám pomůžeme s vyřízením financování nemovitosti.
Naviděnou u prohlídky.

Cena

REZERVOVÁNO

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu