Na prodej stavební pozemek 489 m2 v Radimovicích

Cena

PRODÁNO

Lokace

Radimovice u Velkých Popovic (Praha - Východ)

Již vydáno :

STAVEBNÍ POVOLENÍ

Výměra pozemku

489 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST !

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební parcelu o rozloze 489 m2, která se nachází v obci Radimovice u Velkých Popovic, okres Praha – Východ. V současné chvíli je ke stavebnímu pozemku vydáno stavební povolení, které povoluje výstavbu rodinného domu s parkovací plochou pro dva automobily a s plochou pro stavbu zahradního domku. Stavbu je možné napojit na stávající účelovou komunikaci. K dispozici veškeré inženýrské sítě : el. energie, obecní vodovod, zemní plyn a splašková kanalizace.

Na základě schváleného stavebního záměru je navržen rodinný dům jako nepodsklepený montovaný objekt s přízemní a podkrovní částí se sedlovou střechou. Dle poskytnuté dokumentace je rodinný dům dispozičně řešený v přízemní části následovně : vstup, zádveří, šatna, WC, pracovna, obytná místnost s kuchyňským koutem a se schodištěm do podkroví, terasa. Podkrovní část je navržena tak, kde vznikne prostor pro : prádelnu, koupelnu s WC, 2 ložnice a chodbu se schodišťovým prostorem. Celková zastavěná plocha obytné části představuje 62,9 m2. Zdroj vytápění a ohřevu užitkové vody v rodinném domě by dle schválené dokumentace měl zajišťovat plynový kotel a doplňkovým zdrojem pak krbová kamna.
Stavba rodinného domu počítá i s parkovací plochou pro dva automobily a plochou pro umístění zahradního domku. Zastavěná plocha pro garážové a parkovací stání a skladem zahradního nářadí představuje 43,2 m2 zastavěné plochy.

V nedaleké obci Velké Popovice je k dispozici praktický lékař pro dospělé i pediatr, lékárna, dále pak základní škola, mateřská školka, základní umělecká škola Josefa Lady, knihovna, která slouží i jako místo pro kulturní a vzdělávací akce, pošta, atd. Najdeme zde i nabídku služeb kadeřnických, wellness, kosmetika, masáže, ale i služeb restauračních a pohostinských. I milovníci sportu si ve Velkých Popovicích přijdou na své. Nachází se zde spousta sportovišť, fotbalové hřiště, zimní stadion, tělocvičná jednota Sokol, dětská hřiště, turistické a cyklistické stezky apod.

V případě, že Vás pozemek zaujal, neváhejte kontaktovat realitní makléřku paní BEM. Ivanu Žďánskou. Těšíme se při osobním setkání.

Cena

PRODÁNO

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu