NA PRODEJ : RODINNÝ DŮM 5+1, 180 m2, ul. Sokolská, Lety u Dobřichovic (Praha-Západ)

Cena

na dotaz u makléřky

Lokace

Lety u Dobřichovic

Dispozice

5+1

Pozemky

1332 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Lety u Dobřichovic se řadí k velmi oblíbeným lokalitám pro život, a tak pokud hledáte rodinné bydlení na dosah přírodě, s kompletní občanskou vybaveností a navíc v dojezdové vzdálenosti od Prahy, tak tuto nabídku si nemůžete nechat ujít.

Představujeme na prodej rodinný dům s dispozicí 5+1 se zahradou a bazénem, který se nachází v klidné části obce Prahy západ, kde najdete naprostý klid a skvělou atmosféru. Na oploceném pozemku o velikosti 1332 m2 se nachází rodinný dům s podlahovou plochou 180 m2 s praktickou dispozicí 5+1 nabízející dostatek prostoru a světla : obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s jídelní částí, 4 pokoje s klimatizační jednotkou (3 dětské pokoje, 1 ložnice), šatnu, 2 koupelny s toaletou. V období několika let prošel rodinný dům rozsáhlou vkusnou rekonstrukcí, a tak žádných velkých investic není v současné chvíli potřeba. Na oploceném pozemku dále najdeme přístavbu, která slouží jako skladovací prostor a dílna + se zde nabízí možnost využít části přístavby dle vašeho uvážení, prostornou garáž, kde je možné zaparkovat dva automobily a dřevěný domek, kde vzniká další možnost úložného prostoru. Rodinný dům je kompletně podsklepený, a tak nouze o skladovací prostory zde skutečně není. Korunou toho všeho je pak udržovaná okrasná zahrada, která vás okouzlí záplavou květin, dřevin a vzrostlých stromů a navodí pocity příjemné relaxace a pohody. Zahrada prošla v roce 2019 kompletní rekonstrukcí pod vedením uznávaného zahradního architekta Ferdinanda Lefflera, který se řadí ke světové špičce v oboru a tak není divu, že zahrada je skutečně okouzlující a promyšlená do sebemenšího detailu. Dominantou zahrady je pak zapuštěný bazén (25 m2), který vás příjemně zchladí v letních parných dnech.

Zmíníme i pár technických záležitostí : kompletní inženýrské sítě k dispozici, vytápění je řešeno plynovým kotlem, k dispozici dálkový vodovod i kanalizace, ohřev vody zabezpečuje tepelné čerpadlo a radost vám udělá i kopaná studna či praktická retenční nádrž (15 m3) na dešťovou vodu, kterou využijete na zálivku zahrady. Spotřeba el. energie 6,5 MWh/rok , spotřeba plynu 14,8 MWh/rok. Dům je kompletně zateplený včetně střechy – energetická náročnost budovy třída „C – úsporná“.

Obec Lety u Dobřichovic vám nabídne ucelený životní komfort, veškerou občanskou vybavenost, fungující služby, vzdělávání, mateřskou i základní školu, místo pro sport a zábavu, cyklostezky, okolní procházky kolem řeky Berounky, brdské lesy, a mnoho dalšího. Zde vám nic chybět nebude a pokud potřebujete jezdit za prací do Prahy, tak dopravit se můžete nejen autem, ale i vlakem, vlaková zastávka od domu cca 10 minut pěšky.

Pokud vás rodinný dům oslovil nejen z fotografií a samotného popisu, neváhejte mě kontaktovat jakožto místní realitní makléřku a pojďme společně navnímat pozitivní energii této výjimečné nemovitosti i osobně. Těším se na vás.

Cena

na dotaz u makléřky

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu