Na prodej byt 4+1, balkon, sklep – Bertramka, Praha 5

Cena

9 990 000 Kč

Lokace

Praha 5 - ul. U Blaženky

Dispozice

4+1

Zahrada

1007 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Pokud hledáte klidné místo na bydlení, tak tento byt vás okouzlí především svou atmosférou a duší.

K prodeji nabízíme byt v cihlovém domě, který velikostně nabídne příjemné 4+1 s čistou podlahovou plochou 73m2 ve čtvrtém patře + k bytu dále patří balkon (2m2) a sklep (1,5m2). Součástí prodávané nemovitosti je i spoluvlastnický podíl na společné zahradě, která je vymezena plotem kolem bytového domu (zahrada o celkové výměře 1007m2).

Dispozičně nabídne byt : vstupní předsíň (5,6m2), ve které je zabudovaná dřevěná vestavěná skříň. Z předsíně je vstup na samostatné WC, dále pak do koupelny s vanou a pračkou, poté následuje samostatný vstup do kuchyně (9,92m2). Na konci podlouhlé předsíně pokračujeme do obývacího pokoje (18,35m2) s přímým vstupem na balkon (2 m2). Z obývacího pokoje jsou pak samostatné vstupy do 3 dalších pokojů – pokoj s výměrou 14,46 m2, ložnice 9,20 m2 a další pokoj o výměře 9,26 m2. V obývacím pokoji je možnost vybudovat krbová kamna díky předpřipraveného odtahu komínem, který je pravidelně revidovaný kominíkem. Byt je vzdušný a prostorný i díky vysokým stropům, které dosahují výšky 2,7 metru. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, který se nachází ve společné kotelně, která před 9 lety prošla kompletní rekonstrukcí.

V bytovém domě jsou společné prostory kompletně vymalovány, nové podesty, nové vstupní vchodové dveře, stříška nad vchodovými dveřmi, fotobuňka na světlo. Hospodaření SVJ si vede velice dobře, v současné chvíli je na účtu přes 1,3 mil. Kč. Na pořadníku dne je jednání s majiteli bytových jednotek v bytovém domě (celkem 14 majitelů), které konkrétní úpravy by se na domě realizovaly, které přispějí ke komfortnosti všech rezidentů.

Bertramka patří mezi vyhledávané lokality nejen díky svému umístění blízko centra, ale především díky spousty zeleně, která místním lidem zpříjemňuje volné chvíle v této pražské části. V docházkové vzdálenosti máme Albert, Lidl, Billu, na metro Anděl 10 min. chůze, kde je kompletní občanská vybavenost – služby, obchody, restaurace, kavárny, atd. Určitě uvítáte i výbornou dopravní obslužnost – kousek na tramvaj, autobusové zastávky. Pokud rádi trávíte svůj odpočinkový čas v přírodě, tak vás potěší různá sportoviště v okolí, parky, ale i kulturní památky – sportoviště Mrázovka, Nikolajka, park Bertramka, Husovy sady, hřiště pro děti, hřiště pro pejsky, pěší stezky, Wichterlova vila, atd.

Pokud vás byt zaujal nejen na první pohled, ale i na ten pohled druhý, neváhejte mi zavolat či napsat. Ráda se o vás postarám při osobním setkání. Těším se na viděnou.

Cena

9 990 000 Kč

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu