K pronájmu vila o dispozici 7+1, se zahradou 832 m2, Dobřichovice

Cena

40 000 Kč + poplatky na provoz domu 10 000 Kč

Lokace

Dobřichovice

Dispozice

7+1

Pozemky

832 m2

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

O nemovitosti

Jedinečné výhledy na Brdy a okolní krajinu !
Dobřichovice jsou velmi oblíbeným místem pro bydlení a to nejen díky vzdálenosti od Prahy, okolní přírodě, řece Berounce, ale i kvůli kompletní občanské vybavenosti a dopravní obslužnosti.

Nadčasových vil k pronájmu je v této lokalitě jako šafránu a tak si nenechte ujít tuto jedinečnou nabídku. Exkluzivně vám nabízíme k pronájmu tuto jedinečnou vilu ze 70.let s dispozicí 7+1 s užitnou plochou 300m2, s krásnou udržovanou zahradou 832 m2 a neopakovatelnými výhledy do okolních brdských kopců a okolí.
Samotný exteriér i interiér Vás okouzlí svou nadčasovostí a díky svému vybavení Vám umožní opravdu komfortní rodinné bydlení. Rodinný dům je členěn do několika podlaží. V 1.NP v úrovni terénu najdeme saunu s odpočívadlem a sprchovým koutem, pokoj s přímým vstupem na zahradu, který lze využít jako např. ordinaci, kancelář, nebo třeba salón a to s možností samostatného vstupu přímo ze zahrady, dále pak místnost se zrcadlovou stěnou, která se dá využít pro aktivnější odpočinek například posilovnu a také zde najdeme samostatnou toaletu. 2.NP je přístupné po venkovním schodišti či interiérovým schodištěm a svou dispozicí nabídne : vstupní předsíň, obývací pokoj s krbem a schodištěm do 3.NP, dále chodbu se vstupem do technické místnosti, toalety, vstup do samostatné kuchyně, kde je umístěn velký dřevěný jídelní stůl s rohovou lavicí a židlemi. Kuchyňská linka je kompletně zařízena : lednice, myčka, varná deska, trouba, digestoř, mikrovlnná trouba, pracovní deska z kamene a spousty možností úložných prostorů. Ve 3.NP se nacházejí 2 samostatné pokoje přístupné z podlouhlé chodby, každý se vstupem na terasu, odkud je možné se kochat výhledy do okolí a nechybí zde ani koupelna, kde je umístěná dvoumístná luxusní vana a toaleta. Schodištěm se pak dostáváme do 4.NP, kde jsou umístěné další 3 pokoje, a tak Vás ani nečekaná návštěva nemůže zaskočit. V celém domě jsou zabudované bezpečnostní žaluzie, které je možné ovládat centrálně.
Kolem domu je udržovaná zahrada se vzrostlými stromy a dalšími okrasnými dřevinami, která dotváří příjemné bydlení ve vilové zástavbě nedaleko centra Dobřichovic. Vytápění v celém domě je řešeno elektřinou, voda pak z vlastní studny s UV filtrem.

Tato jedinečná vila je k dispozici po domluvě s majiteli s možností využití dlouhodobého pronájmu.
Měsíční nájemné : 40.000 Kč + poplatky na provoz domu 10.000 Kč, vratná kauce ve výši 2 měsíčních nájmů + rezervační záloha.

Zaujala Vás tato nabídka ?
Rádi byste se podívali osobně a nasáli příjemnou atmosféru tohoto bydlení ?
Neváhejte mě kontaktovat.
Těší se Ivana Žďánská, realitní makléřka žijící přímo v Dobřichovicích.

Cena

40 000 Kč + poplatky na provoz domu 10 000 Kč

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu